KPSE06E14-12SWDZ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE06E14-12SWDZ
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE06E14-12SWDZ.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 972 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 972 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPSE06E14-12SWDZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE06E14-12SWDZ fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 972 pcs Datuen fitxa KPSE06E14-12SWDZ.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 14-12 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Beste izenak KPSE06E1412SWDZ
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 12 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Shrink Boot Adapter
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)