KPSE06B16-26PW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE06B16-26PW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE06B16-26PW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 603 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 603 pcs
  • Mezua
KPSE06B16-26PWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE06B16-26PW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 603 pcs Datuen fitxa KPSE06B16-26PW.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 16-26 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Beste izenak IKPSE06B16-26PW
KPSE06B1626PW
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 26 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)