KPSE02E16-26SW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE02E16-26SW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE02E16-26SW.pdf
  • Mezua
KPSE02E16-26SWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE02E16-26SW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1252 pcs Datuen fitxa KPSE02E16-26SW.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 16-26 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Beste izenak IKPSE02E16-26SW
KPSE02E1626SW
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 26 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)