KPSE01F14-19SW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE01F14-19SW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE01F14-19SW.pdf
  • Mezua
KPSE01F14-19SWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE01F14-19SW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1194 pcs Datuen fitxa KPSE01F14-19SW.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 14-19 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Beste izenak IKPSE01F14-19SW
KPSE01F1419SW
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)