KPSE01A16-26P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE01A16-26P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE01A16-26P.pdf
  • Mezua
KPSE01A16-26Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE01A16-26P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1034 pcs Datuen fitxa KPSE01A16-26P.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 16-26 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Beste izenak IKPSE01A16-26P
KPSE01A1626P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 26 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)