KPSE00F20-41PW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE00F20-41PW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE00F20-41PW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 778 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 778 pcs
  • Mezua
KPSE00F20-41PWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE00F20-41PW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 778 pcs Datuen fitxa KPSE00F20-41PW.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-41 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Beste izenak IKPSE00F20-41PW
KPSE00F2041PW
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 41 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)