KPSE00F20-16P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE00F20-16P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE00F20-16P.pdf
  • Mezua
KPSE00F20-16Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE00F20-16P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1206 pcs Datuen fitxa KPSE00F20-16P.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000VAC, 1400VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-16 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Beste izenak KPSE00F2016P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 16 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)