KPSE00F18-32P
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE00F18-32P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE00F18-32P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 949 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 949 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPSE00F18-32Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE00F18-32P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 949 pcs Datuen fitxa KPSE00F18-32P.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 18-32 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Beste izenak IKPSE00F18-32P
KPSE00F1832P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 32 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPSE00F18-32PZ
KPSE00F18-32PZ
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: KPSE 32C 32#20 PIN RECP
Stockean: 937 pcs
Deskarga:
RFQ
KPSE00F18-32PY
KPSE00F18-32PY
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
Stockean: 973 pcs
Deskarga: KPSE00F18-32PY.pdf
RFQ
KPSE00F18-32PW
KPSE00F18-32PW
Stockean: 858 pcs
Deskarga: KPSE00F18-32PW.pdf
KPSE00F18-32PX
KPSE00F18-32PX