KPSE00E14-19SW
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE00E14-19SW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 19POS WALL MNT W/SKTS
Fitxak: 1.KPSE00E14-19SW.pdf2.KPSE00E14-19SW.pdf3.KPSE00E14-19SW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPSE00E14-19SWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE00E14-19SW fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN RCPT 19POS WALL MNT W/SKTS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Tentsioaren balioa 600VAC, 850VDC Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26482 Series I, KPSE
RoHS egoera Bulk Beste izenak IKPSE00E14-19SW
KPSE00E1419SW
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 19
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Fabrikatzailearen zatia zenbakia KPSE00E14-19SW
Diametro handiak hornituak 14-19 Ezaugarriak Backshell
Zabaldutako deskribapena 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold deskribapena CONN RCPT 19POS WALL MNT W/SKTS
Uneko balorazioa 7.5A Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock