KJL7F25F61PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJL7F25F61PN
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP
Fitxak: KJL7F25F61PN.pdf
  • Mezua
KJL7F25F61PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJL7F25F61PN fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5932 pcs Datuen fitxa KJL7F25F61PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Electroless Nickel Series KJL
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 61
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -