KJL7F17N26SN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJL7F17N26SN
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
Fitxak: KJL7F17N26SN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KJL7F17N26SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJL7F17N26SN fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4355 pcs Datuen fitxa KJL7F17N26SN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Electroless Nickel Series KJL
Packaging Bulk Beste izenak IKJL7F17N26SN
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 26 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold