KJL6T17N55PA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJL6T17N55PA
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Fitxak: KJL6T17N55PA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KJL6T17N55PAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJL6T17N55PA fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4951 pcs Datuen fitxa KJL6T17N55PA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Electroless Nickel Series KJL
Packaging Bulk Beste izenak IKJL6T17N55PA
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 55 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold