KJL3T25B61SN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJL3T25B61SN
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
Fitxak: KJL3T25B61SN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KJL3T25B61SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJL3T25B61SN fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6145 pcs Datuen fitxa KJL3T25B61SN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 25-61 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KJL
Packaging Bulk Beste izenak 111109-0028
IKJL3T25B61SN
IKJL3T25B61SN-ND
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 61 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold