KJL0F21B41SN
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJL0F21B41SN
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Fitxak: KJL0F21B41SN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KJL0F21B41SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJL0F21B41SN fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4736 pcs Datuen fitxa KJL0F21B41SN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 21-41 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KJL
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 41
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa -