KJB7T25W61BN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB7T25W61BN
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KJB7T25W61BNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB7T25W61BN fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3763 pcs Datuen fitxa
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-61
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium over Electroless Nickel
Series KJB Packaging Bulk
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 61 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut
Txertatu materiala Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Olive Drab
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -