KJB7T23W53JE
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB7T23W53JE
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP
  • Mezua
KJB7T23W53JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB7T23W53JE fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5830 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KJB
Packaging Bulk Orientazio E
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 53
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa -