KJB7T23W53AN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB7T23W53AN
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 53POS PNL MT
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KJB7T23W53ANren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB7T23W53AN fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 53POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1024 pcs Datuen fitxa
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 23-53
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium over Electroless Nickel
Series KJB Packaging Bulk
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 53 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut
Txertatu materiala Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Olive Drab
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 53 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -