KJB7T23W21PE
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB7T23W21PE
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KJB7T23W21PEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB7T23W21PE fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3846 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KJB
Packaging Bulk Orientazio E
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 21
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Male Pins Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KJB7T23W21PD
KJB7T23W21PD
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP
Stockean: 996 pcs
Deskarga:
RFQ
KJB7T23W21SAL
KJB7T23W21SAL
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT
Stockean: 1369 pcs
Deskarga:
RFQ
KJB7T23W21PEL
KJB7T23W21PEL
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT