KJB7T23W21AE
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB7T23W21AE
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KJB7T23W21AEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB7T23W21AE fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6820 pcs Datuen fitxa
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 23-21
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium over Electroless Nickel
Series KJB Packaging Bulk
Orientazio E Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 21 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut
Txertatu materiala Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Olive Drab
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -