KJB7T23F55SD
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB7T23F55SD
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Fitxak:
  • Mezua
KJB7T23F55SDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB7T23F55SD fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5886 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Electroless Nickel Series KJB
Packaging Bulk Orientazio D
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 55
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa -