KJB7T23F55AA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB7T23F55AA
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
Fitxak:
  • Mezua
KJB7T23F55AAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB7T23F55AA fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4856 pcs Datuen fitxa
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 23-55
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Electroless Nickel
Series KJB Packaging Bulk
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 55 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -