KJB7T23F21BN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB7T23F21BN
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KJB7T23F21BNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB7T23F21BN fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1259 pcs Datuen fitxa
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 23-21
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Electroless Nickel
Series KJB Packaging Bulk
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 21 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -