KJB7T21W41AA
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB7T21W41AA
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT 41POS JAM NUT PIN
Fitxak: KJB7T21W41AA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KJB7T21W41AAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB7T21W41AA fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN HSG RCPT 41POS JAM NUT PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4512 pcs Datuen fitxa KJB7T21W41AA.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 20 Usage Unshielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Male Pins
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series MIL-DTL-38999 Series III, KJB RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Olive Drab Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 41 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Panel Mount Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia KJB7T21W41AA Diametro handiak hornituak 21-41
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
deskribapena CONN HSG RCPT 41POS JAM NUT PIN Uneko - Max / Kontaktua Threaded