KJB7T15W18BB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB7T15W18BB
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KJB7T15W18BBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB7T15W18BB fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4253 pcs Datuen fitxa
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 15-18
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium over Electroless Nickel
Series KJB Packaging Bulk
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 18 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut
Txertatu materiala Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Olive Drab
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -