KJB7T15F19PNL
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB7T15F19PNL
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Fitxak:
  • Mezua
KJB7T15F19PNLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB7T15F19PNL fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3599 pcs Datuen fitxa
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 15-19
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Electroless Nickel
Series KJB Packaging Bulk
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 19 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -
Coupling Nut Diametroa - Harremanetarako mota Crimp
Kontaktuaren tamaina 20 Harremanetarako Forma Circular
Konektore mota Receptacle Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KJB7T15F19PDL
KJB7T15F19PDL
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Stockean: 5280 pcs
Deskarga:
RFQ
KJB7T15F19PN
KJB7T15F19PN
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP