KJB6T25W61BB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB6T25W61BB
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KJB6T25W61BBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB6T25W61BB fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3043 pcs Datuen fitxa
Mota For Female Sockets estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-61
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium over Electroless Nickel
Series KJB Packaging Bulk
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 61 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Txertatu materiala Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Olive Drab
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Electroless Nickel
Coupling Nut Diametroa 1.875" (47.63mm) Harremanetarako mota Crimp