KJB6T25W29HE
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB6T25W29HE
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP
Fitxak: KJB6T25W29HE.pdf
  • Mezua
KJB6T25W29HEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB6T25W29HE fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3278 pcs Datuen fitxa KJB6T25W29HE.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series III, KJB
RoHS egoera Bulk Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 29 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia KJB6T25W29HE Diametro handiak hornituak 25-29
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 29 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP Uneko balorazioa -