KJB6T25F61PNL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB6T25F61PNL
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG MALE 61POS INLINE
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 942 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 942 pcs
  • Mezua
KJB6T25F61PNLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB6T25F61PNL fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG HSG MALE 61POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 942 pcs Datuen fitxa
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-61
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Electroless Nickel
Series KJB Packaging Bulk
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 61 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Coupling Nut Diametroa 1.875" (47.63mm) Harremanetarako mota Crimp