KJB6T23W55JN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB6T23W55JN
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 618 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 618 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KJB6T23W55JNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB6T23W55JN fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 618 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 23-55 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KJB
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 55
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa -