KJB6T23W53PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB6T23W53PN
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 808 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 808 pcs
  • Mezua
KJB6T23W53PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB6T23W53PN fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 808 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 23-53 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KJB
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 53
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 53 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -