KJB6T23W53JE
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB6T23W53JE
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KJB6T23W53JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB6T23W53JE fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6083 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 23-53 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KJB
Packaging Bulk Orientazio E
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 53
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 53 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa -