KJB6T23M53HE
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB6T23M53HE
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 586 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 586 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KJB6T23M53HEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB6T23M53HE fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 586 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 9-35 Shell Material Composite
Shell Amaitu Electroless Nickel Series KJB
Packaging Bulk Orientazio E
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 53
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 53 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -