KJB6T23M21SAL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB6T23M21SAL
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLG HSG FMALE 21POS INLINE
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 822 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 822 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KJB6T23M21SALren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB6T23M21SAL fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLG HSG FMALE 21POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 822 pcs Datuen fitxa
Mota For Female Sockets estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 23-21
Shell Material Thermoplastic Shell Amaitu Electroless Nickel
Series KJB Packaging Bulk
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 21 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Txertatu materiala Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 21 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Akoplatu Nut Materiala, Plater Thermoplastic, Electroless Nickel
Coupling Nut Diametroa 1.768" (44.91mm) Harremanetarako mota Crimp