KJB6T23F53PNL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB6T23F53PNL
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG MALE 53POS INLINE
Fitxak: KJB6T23F53PNL.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 878 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 878 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KJB6T23F53PNLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB6T23F53PNL fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG HSG MALE 53POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 878 pcs Datuen fitxa KJB6T23F53PNL.pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 23-53
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Electroless Nickel
Series KJB Packaging Bulk
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 53 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Coupling Nut Diametroa 1.750" (44.45mm) Harremanetarako mota Crimp