KJB6T23F21JA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB6T23F21JA
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 21POS GOLD CRIMP
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 813 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 813 pcs
  • Mezua
KJB6T23F21JAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB6T23F21JA fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 21POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 813 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Electroless Nickel Series KJB
Packaging Bulk Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 21
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 21 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa -