KJB6T23F21BB
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB6T23F21BB
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN HSG PLUG 21POS CABLE SKT
Fitxak: 1.KJB6T23F21BB.pdf2.KJB6T23F21BB.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 897 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 897 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
KJB6T23F21BBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB6T23F21BB fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN HSG PLUG 21POS CABLE SKT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 897 pcs Datuen fitxa 1.KJB6T23F21BB.pdf2.KJB6T23F21BB.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 16 Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Female Sockets
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series MIL-DTL-38999 Series III, KJB RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 21 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia KJB6T23F21BB Diametro handiak hornituak 23-21
Txertatu materiala Aluminum Alloy, Electroless Nickel Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak Coupling Nut Zabaldutako deskribapena 21 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
deskribapena CONN HSG PLUG 21POS CABLE SKT Uneko - Max / Kontaktua Threaded
Akoplatu Nut Materiala, Plater 1.750" (44.45mm) Coupling Nut Diametroa Electroless Nickel