KJB6T21W41HB
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB6T21W41HB
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 41POS CABLE PIN
Fitxak: 1.KJB6T21W41HB.pdf2.KJB6T21W41HB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KJB6T21W41HBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB6T21W41HB fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN PLUG 41POS CABLE PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4043 pcs Datuen fitxa 1.KJB6T21W41HB.pdf2.KJB6T21W41HB.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series III, KJB
RoHS egoera Bulk Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 41 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia KJB6T21W41HB Diametro handiak hornituak 21-41
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG 41POS CABLE PIN Uneko balorazioa -