KJB6T21W41AA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB6T21W41AA
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 799 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 799 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KJB6T21W41AAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB6T21W41AA fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 799 pcs Datuen fitxa
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 21-41
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium over Electroless Nickel
Series KJB Packaging Bulk
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 41 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Txertatu materiala Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Olive Drab
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Electroless Nickel
Coupling Nut Diametroa 1.625" (41.28mm) Harremanetarako mota Crimp