KJB6T19W32PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB6T19W32PN
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Fitxak: KJB6T19W32PN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 942 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 942 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KJB6T19W32PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB6T19W32PN fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 942 pcs Datuen fitxa KJB6T19W32PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 19-32 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KJB
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 32
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -