KJB6T19M32PNL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB6T19M32PNL
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 978 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 978 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KJB6T19M32PNLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB6T19M32PNL fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 978 pcs Datuen fitxa
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 19-32
Shell Material Thermoplastic Shell Amaitu Electroless Nickel
Series KJB Packaging Bulk
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 32 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Txertatu materiala Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Akoplatu Nut Materiala, Plater Thermoplastic, Electroless Nickel
Coupling Nut Diametroa 1.516" (38.51mm) Harremanetarako mota Crimp