KJB6T19J32AN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB6T19J32AN
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KJB6T19J32ANren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB6T19J32AN fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1048 pcs Datuen fitxa
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 19-32
Shell Material Thermoplastic Shell Amaitu Cadmium over Electroless Nickel
Series KJB Packaging Bulk
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 32 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Txertatu materiala Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Olive Drab
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Akoplatu Nut Materiala, Plater Thermoplastic, Olive Drab Cadmium over Electroless Nickel
Coupling Nut Diametroa 1.516" (38.51mm) Harremanetarako mota Crimp