KJB6T19F32BE
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB6T19F32BE
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
Fitxak:
  • Mezua
KJB6T19F32BEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB6T19F32BE fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4521 pcs Datuen fitxa
Mota For Female Sockets estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 19-32
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Electroless Nickel
Series KJB Packaging Bulk
Orientazio E Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 32 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Coupling Nut Diametroa 1.500" (38.10mm) Harremanetarako mota Crimp