KJB6T17W26BB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB6T17W26BB
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KJB6T17W26BBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB6T17W26BB fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1123 pcs Datuen fitxa
Mota For Female Sockets estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 17-26
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium over Electroless Nickel
Series KJB Packaging Bulk
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 26 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Txertatu materiala Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Olive Drab
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Electroless Nickel
Coupling Nut Diametroa 1.391" (35.33mm) Harremanetarako mota Crimp