KJB0T25W29HN
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB0T25W29HN
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP
Fitxak:
  • Mezua
KJB0T25W29HNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB0T25W29HN fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2788 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 25-29 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KJB
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 29
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -