KJB0T23J21HD
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB0T23J21HD
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP
Fitxak:
  • Mezua
KJB0T23J21HDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB0T23J21HD fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6141 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 23-21 Shell Material Composite
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KJB
Packaging Bulk Orientazio D
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 21
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -