KJB0T21W41SB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB0T21W41SB
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KJB0T21W41SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB0T21W41SB fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6570 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 21-41 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KJB
Packaging Bulk Orientazio B
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 41
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa -