KJB0T19F32BE
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB0T19F32BE
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT 32POS WALL MNT SKT
Fitxak: 1.KJB0T19F32BE.pdf2.KJB0T19F32BE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
KJB0T19F32BEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB0T19F32BE fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN HSG RCPT 32POS WALL MNT SKT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1389 pcs Datuen fitxa 1.KJB0T19F32BE.pdf2.KJB0T19F32BE.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 20 Usage Unshielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Female Sockets
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series MIL-DTL-38999 Series III, KJB RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 32 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Panel Mount Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia KJB0T19F32BE Diametro handiak hornituak 19-32
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
deskribapena CONN HSG RCPT 32POS WALL MNT SKT Uneko - Max / Kontaktua Threaded