KJB0T17W26AA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB0T17W26AA
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KJB0T17W26AAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB0T17W26AA fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1640 pcs Datuen fitxa
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 17-26
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium over Electroless Nickel
Series KJB Packaging Bulk
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 26 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Txertatu materiala Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Olive Drab
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -