KJB0T17F26PDL
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB0T17F26PDL
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT 26POS WALL MNT PIN
Fitxak:
  • Mezua
KJB0T17F26PDLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB0T17F26PDL fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN HSG RCPT 26POS WALL MNT PIN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5145 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge edo Range - AWG 20 Usage Unshielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Male Pins
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series MIL-DTL-38999 Series III, KJB RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 26 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Panel Mount Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia KJB0T17F26PDL Diametro handiak hornituak 17-26
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
deskribapena CONN HSG RCPT 26POS WALL MNT PIN Uneko - Max / Kontaktua Threaded