KJB0T17F26JE
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB0T17F26JE
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KJB0T17F26JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB0T17F26JE fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1147 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Electroless Nickel Series KJB
Packaging Bulk Orientazio E
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 26
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa -